До Дня української писемності й мови

З 23 жовтня по 3 листопада на факультеті дошкільної та початкової освіти пройшов Тиждень української мови, присвячений Дню української писемності й мови. Були проведені такі заходи: конкурс творчих робіт, вікторина «Найкращий знавець рідної мови», засідання Круглого столу «Походження прізвищ та імен»; святкова урочистість «Як парость виноградної лози, плекайте мову…»

Визначено переможців: конкурсу творчих робіт у номінації «Поезія» Семикіна Вікторія, студентка 258 групи; вікторини «Найкращий знавець рідної мови» Макарова Оксана, студентка 248 групи.

Засідання Круглого столу «Походження прізвищ та імен» організували: доцент кафедри початкової освіти Марущак В.С. зі студентами 248, 258 груп.

Мета заходів:

• формувати розуміння того, що українська мова — наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про походження української писемності й мови;
  • виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти українською мовою.
  • розвивати усне та писемне мовлення студентів.