Благодійна акція «Зігрій серце дитини»

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти організували благодійну акцію «Зігрій серце дитини».  Її мета – подарувати дітям радість, тепло, підтримати їхню віру в добро та казку.

Така акція є традиційною на факультеті і  проходить в два етапи:

06 листопада 2017 року за ініціативою студентської ради факультету було проведено ярмарок власноруч виготовлених виробів декартивно-прикладного мистецтва. Кошти зібрані студентами будить направленні на допомогу дітям-сиротам.

08 листопада студенти 328 групи завітали до дитячого будинку «Червоне сонечко» та потішили малят театралізованою виставою «Пан Коцький». По закінченню дійства подарували закладу ігри для розвитку дітей, а вихованцям море позитивних емоцій, сміху та радощів.

Відзначимо, що діти та працівники були задоволені проведеним заходом і чекають студентів з наступною програмою.

Пресс-центр факультету дошкільної та початкової освіти