Профорієнтаційна робота продовжується

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. І тут найважливіше — не схибити. Саме тому для учнів Варюшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів студенткою 2 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта  Мороз Світланою була проведена профорієнтаційна робота. До заходу долучилися випускники школи, які мають велике бажання в цьому році вступити до  закладу вищої освіти.  Світлана ознайомила учасників заходу із переліком спеціальностей для вступу на факультет педагогічної та соціальної освіти, про структуру університету та найголовніше поділилася своїми враженнями від навчання ,  дала поради щодо вибору спеціальностей за їх інтересами.

Шановні студенти факультету педагогічної та соціальної освіти, будьте патріотами нашого університету, факультету, спеціальності! Долучайся до флешмобу: «Розкажи свою історію вибору професії майбутнім абітурієнтом!»