Відкрита лекція доц.Казанжи О.В.

10 листопада відбулася відкрита лекція в. о. доцента кафедри початкової освіти Казанжи О.В. з дисципліни «Формування медіакультури вчителя початкової школи» для магістрантів денної форми навчання (548 група) факультету дошкільної та початкової освіти . Тема лекції «Маніпуляційні можливості ЗМІ». У процесі роботи розкрито поняття маніпуляції свідомістю, визначено основні чинники впливу ЗМІ на людину, зроблено критичний аналіз медіа текстів. Залучені студенти до дослідницької роботи  продемонстрували свої власні медіаверсії новин і реклами. Наприкінці заняття студенти-магістранти дали відповідь на проблемне питання: яким чином вчитель початкової школи може використати знання про маніпуляційні можливості ЗМІ у своїй професійній діяльності. Викладач продемонструвала високий рівень професійної культури та компетентності, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв`язки, аналізувати науково-методичний матеріал та викладати його в доступній для розуміння студентів формі.

Пресс-центр факультету