Профорієнтаційна робота

17 листопада 2022 р. викладачі кафедри початкової та дошкільної освіти (проф. Трифонова О. С. та к. пед. н. Тесленко С. О.) разом зі студентами 318 гр. спеціальності 012 Дошкільна освіта провели профорієнтаційну зустріч із учнями 11-А та 11-Б класів ЗОШ № 51. На заході було презентовано Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського. Майбутні абітурієнти ознайомились із спеціальностями, що є у ЗВО, перебігом вступної кампанії 2023 р. Короткий екскурс в історію МНУ імені В. О. Сухомлинського провів директор музею О. П. Хаєцький. Наприкінці зустрічі майбутні абітурієнти отримали відповіді на запитання від голови студентської ради А. Єрмак щодо особливостей освітнього процесу, дозвілля студентів тощо.

Олена ТРИФОНОВА

Світлана ТЕСЛЕНКО