Літературно-філософське ревю «Світ ловив мене, та не спіймав……»

Згідно з Програмою Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе» 16  жовтня у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулося літературно-філософське ревю «Світ ловив мене, та не спіймав……» — стежками Григорія Сковороди, яке присвячене 295 річниці з  дня народження видатного письменника – філософа, людини, яка залишила по собі феноменальну творчу спадщину.

Захід, підготовлений студентами 428 групи спільно із співробітниками Наукової бібліотеки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та викладачами кафедри дошкільної освіти, дав змогу заглибитись у творчий доробок Г.С. Сковороди, його життєву філософію, переглянути відеонарис з життя славетного українця, долучитися до експозиції книжкової виставки, побачити драматизацію байок Г.С.Сковороди.