Проєкти на тему «Модель сучасного вчителя початкової  освіти» (практичне інтерактивне заняття з дисципліни «Психологія (педагогічна)» доцент, кандидат психологічних наук Н.В.Михальченко)

2 грудня   2022 року  на практичному інтерактивному занятті з дисципліни «Психологія (педагогічна)» (доцент, кандидат психологічних наук Н.В.Михальченко) студенти 2 курсу, спеціальності 013 Початкова  освіта  презентували свої проєкти на тему «Модель сучасного вчителя початкової  освіти». Студентами представлено проєкти-презентації з  грунтовним аналізом психологічної характеристики особистості вчителя, професійної самосвідомості вчителя, професійної відповідності вчителя сучасним викликам.  Велика увага приділена стресостійкості вчителя як значущої риси  особистості. Під час інтерактивного  практичного заняття  студентами проаналізована взаємодія вчителя  із соціальним оточенням, адаптація його до умов професійної діяльності, формування соціально-психологічного клімату класу.  Крім того, приділено  увагу індивідуальним відмінностям вчителя,   професійній деформації, педагогічній майстерності.