Презентація проєктів студентів на тему «Психічний  і особистісний розвиток дитини» (з дисципліни «Актуальні проблеми дитячої психології» доцент, кандидат психологічних наук Н.В.Михальченко)

9 грудня   2022 року  на практичному інтерактивному занятті з дисципліни «Актуальні проблеми дитячої психології» (доцент, кандидат психологічних наук Н.В.Михальченко) студенти-магістри  5 курсу, спеціальності 012 Дошкільна освіта  презентували свої проєкти на тему «Психічний  і особистісний розвиток дитини». Студентами представлено проєкти-презентації з  грунтовним аналізом умов психічного розвитку дитини, загальних закономірностей розвитку дошкільника.  Велика увага приділена показникам порушення психічного і особистісного розвитку дитини.  Під час інтерактивного  практичного заняття  студентами проаналізовані детермінанти психічного розвитку дитини.  Психічний розвиток є процесом, так як має динамічний характер — розпочавшись ще до народження дитини, розгортається та триває, за думкою більшості вчених, все життя людини. В ході психічного розвитку відбувається накопичення кількісних та якісних перетворень психіки, які забезпечують формування і функціонування особистості. Питання затримки психічного розвитку викликало жваву дискусію. Майбутні вихователі вдало зобразили у своїх презентаціях індивідуальні особливості розвитку психіки.