Практичне заняття з дисципліни «Психологія (педагогічна)» для  студентів 248 групи  спеціальності 013 Початкова  освіта на тему «Педагогічна психологія аномальних і екстремальних випадків» (викладач: доцент, кандидат психологічних наук Н.В.Михальченко).

9 грудня  2022 року в дистанційному форматі відбулося   практичне заняття з дисципліни «Психологія (педагогічна)» для  студентів 248 групи  спеціальності 013 Початкова  освіта на тему «Педагогічна психологія аномальних і екстремальних випадків» (викладач: доцент, кандидат психологічних наук Н.В.Михальченко). Перевагу на занятті надано застосуванню проєктних технологій та комунікативно-діяльнісній інтеракції. Студентами представлені проєкти-презентації з  грунтовним аналізом на різноманітні питання в межах теми практичного заняття: «Паталогії у батьків, іх вплив на розвиток дітей», «Затримка психічного розвитку дітей молодшого шкільного віку», «Психічні розлади у дитячому віці», «Дитина в екстремальній ситуації», «Насильство та ситуації, пов’язані із загрозою життю дитини», «Суїциди серед дітей та підлітків», «Переживання дітьми синдрому втрати». Під час обговорення питань виникла жвава дискусія, за результатами якої були узагальнені  думки студентів щодо організації вчителем початкової освіти навчальної діяльності в екстремальних ситуаціях.