16-17 грудня 2022 року у рамках серії виховних заходів національно-патріотичного спрямування, присвячених видатним історичним постатям України, к.пед.н., ст.викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта  проведено пізнавальний виховний проєкт патріотичного спрямування «Видатні постаті української історії».

Здобувачі вищої освіти підготували доповіді про видатних постатей України, де розкрили основні погляди і життєві віхи.

Актуальність теми виховного проєкту визначалася суспільно-політичною ситуацією, що склалася в Україні, необхідністю формування в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. На завершення учасники зняли інформаційне відео про видатних українців.

ВІДЕО_ Пізнавальний виховний проєкт національно-патріотичного спрямування «Видатні постаті української історії»