Відкрита лекція доц.Тимченко А.А.

21 лютого 2018 р. відбулася відкрита лекція на тему «СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВИХОВАННЯ І ОСВІТИ В ЕПОХУ УКРАЇНСЬКОГО ВІДРОДЖЕННЯ (16 ст. – І пол.18 ст.)», яку провела доцент кафедри початкової освіти Тимченко Алла Анатоліївна. Мета лекції – познайомити  студентів 1 курсу спеціальності «Початкова освіта»  із суспільно-політичними умовами, що склалися в Україні у 16 ст-поч. 18 ст. і як вони вплинули на становлення і розвиток системи виховання і освіти в даний період;  з’ясувати особливості розвитку національної системи освіти у 16 ст. – поч. 18 ст.; виховувати почуття гордості за український народ, відчуття етнічної приналежності, український менталітет та патріотичні почуття.

Викладач продемонструвала майстерне володіння методикою викладання та змістом лекції, яка характеризувалася: високим рівнем науковості та відповідністю сучасному рівню розвитку науки, логічністю, послідовністю, та  професійно-педагогічною спрямованістю. Проблемний виклад матеріалу та використання інтерактивних методів сприяло активності студентів протягом заняття,  розвитку їх аналітичного мислення, уміння співставляти, аналізувати, робити висновки.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти.

Студентка з Туркменистану Гиммат Хадирова.