Дню рідної мови присвячується…

22 лютого 2018 року  до Дня рідної мови на факультеті дошкільної та початкової освіти проведено конкурс-вікторину «Найкращий знавець рідної мови», та конкурс творчих робіт «Без мови рідної, юначе, й народу нашого немає».  Мета заходу – шанувати, любити рідну мову, розвивати мовлення студентів. Організатор і модератор заходу доцент кафедри початкової освіти Марущак Валентина Степанівна.

У конкурсі-вікторині «Найкращий знавець рідної мови» змагалися команди «Дивослово» (148 гр.) та «Барви рідної мови» (158 гр.). Переможці – команда «Дивослово» 148 гр. Найкращим знавцем рідної мови було визначено студентку Богачук Катерину.

Переможців конкурсу творчих робіт «Без мови рідної, юначе, й народу нашого немає» нагороджено грамотами у номінаціях «Поезія» та «Прозовий твір».