Літературний вечір-портрет «Свіча в кам’яній пітьмі» з нагоди 80-річчя відомого українського поета-дисидента Василя Стуса

2 березня на факультеті дошкільної та початкової освіти було проведено літературний вечір-портрет «Свіча в кам’яній пітьмі» з нагоди 80-річчя відомого українського поета-дисидента Василя Стуса. У підготовці заходу взяли участь студенти 148 і 158 груп разом з доцентом кафедри початкової освіти Казанжи Олександрою Вадимівною, а також працівники бібліотеки МНУ ім. В.О.Сухомлинського: Маленко Наталія Василівна і Трощенкова Маргарита Юріївна.

Метою літературного вечора стало ознайомлення з трагічною долею  письменника-шістдесятника, замученого в радянських таборах, з його унікальним творчим доробком, а також виховання любові до рідної землі та її культурних надбань.  Під час заходу були продемонстровані біографічні відеоматеріали про В.Стуса, продекламовані його кращі поезії, представлена виставка книжок про поета й збірок його поезії.