Конкурс-змагання «Нумо, дівчата»

Кожного року на факультеті дошкільної та початкової освіти в березневі дні проводиться конкурс-змагання «Нумо, дівчата» з метою ознайомлення з українськими народними традиціями виховання дівчат, піднесення світлого образу матері, жінки, дівчини, за допомогою цього конкурсу відбувається  формування і розвиток кмітливості і спритності через атмосферу добра, дружби і гумору, розвиваються практичні вміння та навички дівчат господарювати, логічно мислити, відбувається популяризація різних видів обслуговуючої праці, вміння володіти навичками ручної праці, виховання естетичного смаку. В цьому році участь взяли дві команди 248,348 групи.

Переможець 248 група та призери змагань нагороджуються грамотами та подарунками.