Пам’яті професора Юрія Олександровича Грицая присвячується…

26 березня в актовій залі МНУ ім. В. О. Сухомлинського відбувся концерт до річниці з Дня Визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників, присвячений пам’яті Грицая Юрія Олександровича. Метою заходу стало поглиблення знань про жахливі події Великої Вітчизняної війни і Другої світової, виховання поваги до визволителів нашої країни від фашистських окупантів, вдячності за їхній подвиг, гордості за рідний народ-переможець, а головне збереження пам’яті про найстрашнішу війну з часів існування людства. У концерті прозвучали пісні й вірші, присвячені цій важливій сторінці нашої історії, демонструвалися документальні фото та відео тих часів.

У підготовці концерту взяли участь викладачі й студенти факультету дошкільної та початкової освіти, а також естетцентр МНУ ім. В. О. Сухомлинського.