Відвідини Великодньої Майстерні «МикоКошик»

Благочинній справі був присвячений захід «МикоКошик», що відбувся 03 квітня 2018 року в місті Миколаїв.

Студенти факультету дошкільної та початкової освіти завітали до першої в Миколаєві Великодньої Майстерні «МикоКошик». В рамках проведеної акції студенти розписували Великодневі яйця бойківською технікою, опановано техніку видування яєць. А найголовніше те, що ці писанки пізніше відправлять на Схід України, аби привітати воїнів АТО з цим світлим святом.

У рамках акції студентами факультету було проведено 04 квітня 2018 року «ярмарок доброти». Студенти разом із викладачами заздалегідь готувалися до цієї благодійної акції: варили вареники, випікали солодощі і презентували багато інших страв української кухні. У різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності: кожен, хто готував страви на продаж, брав участь у ярмаркуванні, знав, що кошти, зібрані у цей день, принесуть радість тим, хто потребує допомоги.