Знайомство з педагогічним доробком Василя Олександровича Сухомлинського

На факультеті дошкільної та початкової освіти студенти мають можливість ознайомитися з педагогічним доробком Василя Олександровича Сухомлинського, з його поглядами на педагогічний процес, з методами, прийомами, формами роботи, які не втратили актуальності й практичної значущості та можуть бути використані майбутніми педагогами в їхній педагогічній діяльності.

Так, 23 квітня, у ході вивчення спецкурсу «Педагогіка В.О. Сухомлинського», студентки 448 та 458 груп відвідали Науково-методичну лабораторію філософської спадщини В.О. Сухомлинського, де відбулася лекція доцента кафедри педагогіки та дитячої психології О.В. Дрозд з теми «Професіоналізм учителя у вимірі гуманної педагогіки Василя Сухомлинського». Студенти розширили уявлення про непересічну і унікальну особистість Василя Сухомлинського та перспективи використання його ідей в умовах розвитку  Нової української школи.