Участь у засіданні круглого столу

Доцент  кафедри педагогіки та дитячої психології, кандидат психологічних наук Михальченко Наталія Вячеславівна 27 квітня 2018 року взяла активну участь у засіданні круглого столу «Проблеми розвитку емоційного інтелекту вчителів початкової освіти в умовах Нової української школи», який проводився відповідно до Плану заходів щодо розвитку психологічної служби на період до 2020 року, річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти із метою підвищення рівня професійної компетентності працівників психологічної служби закладів освіти Миколаївської області.

Михальченко Н.В. виступила з доповіддю «Емоційний інтелект вчителя початкової освіти як складова професійного успіху особистості». Під час засідання круглого столу виникла жвава дискусія, за результатами якої були узагальнені професійні думки щодо сучасних проблем розвитку емоційного інтелекту педагога.

За підсумками проведення круглого столу планується видання навчально-методичного посібника для фахівців соціально-психологічної служби.