Уроки мислення на природі

16 травня студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» під керівництвом доцента кафедри педагогіки та дитячої психології О.В. Дрозд підготували захоплюючий захід для учнів 3-Б класу ЗОШ №39 ім. Ю. І. Макарова «Уроки мислення на природі» за мотивами творчості Василя Сухомлинського.

У живій, невимушеній атмосфері, на галявині в Саду Матері, що знаходиться в університетському сквері, діти спілкувалися, відгадували авторські загадки, вигадували казки, милувалися чудовою травневою природою.

Студенти продемонстрували справжні перлини педагогічної майстерності, мистецтво імпровізації, зуміли встановити емоційний контакт з дітьми, налаштували учнів початкових класів на активну взаємодію.

На завершення маленькі гості вшанували квітами світлу пам’ять геніального педагога.

Ось так колись давно один учитель

Проводив на природі свій урок.

Навчав Природу-Матінку любити,

Застерігав дітей від помилок.

Його казки й оповідання ви читали,

І ми зізнаємось вам чесно, по секрету,

Що ви сьогодні в гості завітали

До видатного вчителя Планети!