Всеукраїнська літня школа вчителів початкових класів

Нещодавно на базі відпочинку «Лагуна Бриз» у селі Чорноморка Очаківського району Миколаївської області відбулася Всеукраїнська літня школа вчителів початкових класів «Інтегрована особистісно-орієнтована технологія «Світ, в якому я живу» професора Світлани Якименко. Захід організований і проведений в рамках угоди про співробітництво між Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (кафедра теорії й методики дошкільної та початкової освіти) та Миколаївським національним університетом імені В. О. Сухомлинського (кафедра початкової освіти) з метою ознайомлення учителів початкових класів із результатами дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня з теми «Упровадження інтегрованої технології в початковій школі на засадах ідей та положень Нової української школи».

193209-na-mykolayivshhyni-vidbulasya-vseukrayinska-litnya-shkola-vchyteliv-pochatkovyh-klasiv