Участь кафедри початкової освіти в освітній ярмарці м.Миколаєва «Перехід до Нової української школи — ключове завдання сьогодення»

21 і 29 серпня 2018 року кафедра початкової освіти представляла на педагогічному подіумі міста і області програму «Світ, в якому я живу», підготовлену колективом викладачів на чолі з професором Світланою Іванівною Якименко в рамках освітньої ярмарки найуспішніших практик «Перехід до Нової української школи – ключове завдання сьогодення».

Найкращі методичні і творчі здобутки за минулий навчальний рік було представлено на цих виставках спільними зусиллями кафедри і шкіл міста, які проходили апробацію програми. Це ЗОШ № 50, 57, 64, НВК №2. Наразі програма «Світ, в якому я живу» за авторською інтегрованою особистісно-орієнтованою технологією С. Якименко затверджена як типова і схвалена МОН України для використання в загальноосвітніх закладах І ступеня.

Перший заступник міського голови Володимир Криленко підкреслив, що підтримка шкіл міста і області, які будуть реалізовувати і впроваджувати дану програму буде максимальною.

Отож бажаємо творчих злетів, невичерпного джерела енергії і подальших успіхів всьому професорсько–викладацькому складу кафедри і факультету дошкільної та початкової освіти у новому навчальному році в умовах реалізації проектів Нової української школи!

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *