Майстер-клас «Авторська інтегрована особистісно-орієнтована технологія в умовах Нової української школи: теорія, методика, практика»

19 вересня 2018 р. відбувся обласний методичний актив для фахівців органів управління освітою місцевого самоврядування та науково-методичних установ, які відповідають за початкову освіту «Організаційно-методичні засади освітнього процесу в початковій школі у 2018-2019 н.р.» (на базі МОІППО).

Викладачі факультету дошкільної та початкової освіти Якименко С. І. — професор, завідувач кафедри початкової освіти, Дрозд О. В. — доцент кафедри педагогіки та інклюзивної освіти, Іванець Н. В. — викладач кафедри початкової освіти, Філімонова Т. В. — аспірант, провели майстер-клас «Авторська інтегрована особистісно-орієнтована технологія в умовах Нової української школи: теорія, методика, практика»