Літературна аллюзія «Остання порада – по секрету…» до 100 річчя з дня народження В.О. Сухомлинського

2 жовтня 2018 року кафедрою дошкільної освіти факультету дошкільної та початкової освіти спільно з науковою бібліотекою Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського було проведено захід — літературна аллюзія «Остання порада – по секрету…», яка присвячена 100 річчю з дня народження В.О. Сухомлинського та 105 річниці заснування Миколаївського національного  університету імені В.О. Сухомлинського.

Студенти 318 та 118 груп підготували цікаві відомості про життя та творчість видатного педагога-гуманіста, створили атмосферу душевності, показали творчі здібності у створенні театральної імпровізації, позмагалися в обізнаності казок-мініатюр, написаних Василем Олександровичем. Прикрасою заходу стало символічно оформлене серце із порадами В.О.Сухомлинського.