Благодійний марафон «Подаруй дитині радість»

На факультеті дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського розпочався  Благодійний марафон «Подаруй дитині радість», який буде тривати до 26.10.18. У програмі марафону: виставки, аукціони та казкові вистави для дітей. Мета заходу надання дітям, позбавлених батьківського піклування матеріальної та морально-психологічної підтримки. Відкрили Благодійний марафон студенти 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» і студенти 5 курсу спеціальності «Початкова освіта» майстер-класом з виготовлення святкових стрічок для дівчат. Цей захід об’єднав небайдужих студентів та викладачів, для яких слова «благодійність», «доброта», «підтримка» –  це не просто звуки, а сенс життя.