День Відкритих дверей на факультеті дошкільної та початкової освіти

На факультеті дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського було організовано День відкритих дверей. Декан факультету дошкільної та початкової освіти доктор педагогічних наук, професор Степанова Тетяна Михайлівна розповіла гостям про пріоритети Дошкільної та Початкової спеціальностей, про важливість професії вихователів та вчителів початкової школи у розбудові незалежної України та перспективи професійного зростання на факультеті дошкільної та початкової освіти. Абітурієнти та їх батьки висловлювали зацікавленість спеціальностями та ставили запитання щодо навчання та відпочинку майбутніх студентів. Відповідальний секретар приймальної комісії Білюк О. Г. та провідний фахівець Покуль О.Б. наголосила про важливість підготовки до ЗНО та правильного вибору дисциплін на ЗНО. Декан факультету висловили надію побачити присутніх у залі  у новому навчальному році на лекція та практичних на факультеті дошкільної та початкової освіти.