Благодійний марафон «Подаруй дитині радість»

Результатом Благодійного марафону «Подаруй дитині радість» стало відвідування 8 листопада 2018 року Миколаївського обласного будинку дитини. Акція проходила за підтримки декана факультету дошкільної та початкової освіти Степанової Т.М., заступника декана з навчально-виховної роботи Курчатової А. В. та завідувача кафедри дошкільної освіти Трифонової О.С.. Студенти 118 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта подарували дітям чарівну казку «Кошик яблук», власноруч виготовлені іграшки, прикраси, а від зайчика Кузі діти отримали в подарунок смачні яблучка. Позитив, радість, гарний настрій отримали не тільки вихованці Миколаївського обласного будинку дитини, а і студенти. Радість та усмішки маленьких вихованців не залишили байдужими нікого. В.О. Сухомлинський стверджував: «Чуйність, сердечна турбота про людину — це плоть і кров педагогічного покликання!». Сподіваємося, що наступного разу до нас приєднається ще більше небайдужих людей, адже попереду чудові зимові свята, а значить, наша акція продовжується. Нехай гаслом для кожного з нас стануть слова видатного педагога: «Будь співчутливим і не будь байдужим».

Кафедра дошкільної освіти виносить щиру подяку всім тим, хто взяв участь у такому важливому заході й подарував дітям радість.