Участь кафедри початкової освіти у Тринадцятих Всеукраїнських Читаннях з Гуманної Педагогіки «Чисті думки творять дива»

24-25 листопада 2018 року на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ) відбулися Тринадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Чисті думки творять дива», в яких взяла участь і кафедра початкової освіти (завідувач – проф. Якименко С. І.) факультету дошкільної та початкової освіти МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

Відкрив Всеукраїнські Читання президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки Крук Станіслав Леонідович. Також з доповідями виступили Бех Іван Дмитрович, дійсний член НАПН України, доктор психологічних наук, професор, директор Інституту проблем виховання НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України; Максименко Сергій Дмитрович, доктор психологічних наук, професор, дійсний академік-секретар НАПН України, директор Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України; Бак Вікторія Федорівна, віце-президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки.

До учасників Читань виступив із зверненням Шалва Олександрович Амонашвілі, почесний президент Міжнародного центру Гуманної Педагогіки, академік, доктор психологічних наук, професор, іноземний член АПН України, Лицар Гуманної педагогіки.

На Читаннях працювали творчі майстерні, а також був представлений майстер-клас «Дух, Разум, Ум» від Шалви Олександровича.

Всі учасники Всеукраїнських Читань з Гуманної Педагогіки отримали сертифікати та море позитивних емоцій.