Семінар-практикум «Людина починається з добра…»

29 листопада у науково-дослідному центрі розвитку ідей Василя Сухомлинського відбувся семінар-практикум для педагогів Миколаївського професійного ліцею на тему: «Людина починається з добра…».

Метою заходу було обговорення теоретичних поглядів і практичного досвіду В.О. Сухомлинського з проблем виховання особистості в учнівському колективі, які найбільш повно відповідають вимогам сучасності, сприяють поглибленню гуманістичної спрямованості виховного процесу в професійно-технічних закладах освіти.

Головну увагу освітян було зосереджено на концепції виховання особистості в колективі та визначення шляхів процесу виховання, відповідно до ідей Василя Сухомлинського. Зокрема, учасники семінару звернулися до праці «Духовний світ школяра», обговорили такі ціннісні категорії, як «духовна зрілість», «педагогіка серця», «труд душі», «духовне багатство», «духовна краса» та ін.