Відкрита лекція доц.Авраменко К.Б.

3 грудня 2018 року доцентом кафедри початкової освіти, доктором філософії у галузі освіти Авраменко К. Б. було проведено відкриту лекцію зі студентами 348 групи факультету дошкільної та початкової освіти на тему: «Методика вивчення дробів у початковій школі».

Викладачі та студенти мали можливість переконатися, що викладач майстерно володіє матеріалом, вдало використовує проблемний виклад і технології формування критичного мислення. Логічна послідовність, цікавий історичний матеріал у поєднанні з цікавими авторськими методичними знахідками дозволили студентам знайти відповідь на проблемне запитання, представлене на початку заняття.

Лекція Авраменко К. Б. сприяла професійній підготовці майбутніх педагогів до роботи в умовах Нової української школи.