Методичний семінар з елементами тренінгу для викладачів факультету дошкільної та початкової освіти на тему «Портфоліо методів критичного мислення»

4 грудня 2018 року викладачем кафедри початкової освіти Іванець Н. В. було проведено  методичний семінар з елементами тренінгу для викладачів факультету дошкільної та початкової освіти на тему «Портфоліо методів критичного мислення». На сьогодні технологія критичного мислення є дуже актуальною в контексті реалізації ідей Нової Української Школи. Дана технологія допоможе викладачам зробити цікавим і нетрадиційним освітній процес. А ще використання методів КМ підвищує ефективність засвоєння знань і розвиває гнучкість мислення студентів! Вперед до освоєння нових технологій!