Профорієнтаційна робота

26 лютого 2019 року доцент  кафедри дошкільної освіти факультету дошкільної та початкової освіти Кардаш І.М. та викладач Тесленко С.О.  у рамках профорієнтаційної роботи провели захід «Зроби крок у майбутнє» для учнів 9-11 класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52. До профорієнтаційної роботи залучились студенти І та ІІ курсів спеціальності «Дошкільна освіта»: Волошина Ілона, Криволап Марина, Ярошко Наталія, Чепурна Аліна та студенти спеціальності «Початкова освіта»: Дога Софія, Онофрійчук Олена, Андрющенко Антоніна, Поточенко Діана, Пишна Яна, Богачук Катерина. Для майбутніх абітурієнтів було  підготовлено  цікаву програму, метою якої було  показати переваги навчання в  Миколаївському національному університеті  імені В.О. Сухомлинського, розкриття перспективи навчання на факультеті дошкільної та початкової освіти та популяризація серед учнівської молоді професії педагога. Студенти своїми яскравими номерами дали можливість переконатись, що на нашому факультеті дійсно навчаються талановиті особистості.  Упродовж заходу майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитись не тільки із професіями, а із правилами прийому до Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та отримати інформаційні матеріали. Сподіваємося, що проведена робота сприятиме вибору учнівською молоддю спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського.