Урочистий захід «Тарас Шевченко – художник»

14 березня 2019 року був проведений урочистий захід «Тарас Шевченко – художник». Організатором художньої вітальні виступила доктор філософії в галузі освіти, доцент кафедри початкової освіти Паршук Світлана Миколаївна, а також студенти 348, 258 та 148 груп.

У 2019 році Україна відзначає 205-ту річницю з дня народження великого українського поета, прозаїка, драматурга, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Щороку українська спільнота та українська діаспора за кордоном вшановує великого Кобзаря, відзначаючи 9-10 березня шевченківські дні, які припадають на річницю народження та смерті поета.

На заході були представлені твори Шевченка: портрети, офорти, сепії, гравюри, пейзажі та ін.. На сьогодні налічується 835 творів Шевченка-художника.