Екскурсія до Миколаївського обласного художнього музею імені В.В. Верещагіна

6 квітня студенти ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» на чолі з викладачем кафедри початкової освіти Тарасюк А.М. відвідали Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна. Мета заходу – підвищення культури студентів, виховання естетичних почуттів в рамках курсу «Образотворче мистецтво з методикою навчання». Студентам було запропоновано оглянути розширену експозицію музею, яка побудована у хронологічній послідовності. Представлені роботи художників виконані у період кін. ХVІІ – поч. ХХ ст.

Студенти мали можливість ознайомитись із західно-європейським мистецтвом, із мистецтвом кін. ХІХ – поч. ХХ ст., академічним мистецтвом ХІХ ст., художньо-меморіальним залом В.В. Верещагіна, мистецтвом другої половини ХІХ ст. та іконописом ХVІІ – ХІХ ст.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти