«Україна у віршах Т. Г. Шевченка» (до 206-ї річниці від дня народження) — конкурс читців серед студентів другого курсу 228 групи, спеціальності «Дошкільна освіта».

Для студентів 218 групи була проведена кураторська година, присвячена Дню народження Т.Г. Шевченка та відбувся конкурс читців віршів великого українського поета, художника та мислителя Т.Г.Шевченка, присвячений  206-ї річниці від Дня народження «Великого Кобзаря».Конкурс проводився з метою популяризації творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, національно-патріотичного виховання і духовних якостей молодого покоління.Студенти з великим ентузіазмом взяли участь в конкурсній програмі, представляючи слухачам свій улюблений твір. Учасники конкурсу продемонстрували мистецтво живого слова, майстерне виконання, вміння відтворити характер виконуваного твору.Всі учасники конкурсу читців були нагороджені пам’ятними грамотами.