Міні-конференція у форматі ZOOM: «Батьки і діти» у педагогічному доробку Василя Сухомлинського

29 квітня для студентів 108 групи ДО у форматі ZOOM відбулася міні-конференція: «Батьки і діти» у педагогічному доробку Василя Сухомлинського. Організатор заходу – керівник НДЦ розвитку ідей Василя Сухомлинського Олена Дрозд. У конференції взяли участь 7 учасників.

Студентки прокоментували зміст книги «Батьківська педагогіка», здійснили психологічний аналіз оповідання «Бо я – Людина», «А серце тобі нічого не наказало?», поділилися досвідом власного дитинства. Для учасників міні-конференції було проведено проективну методику «Моє дитинство».

Наступна конференція в подібному форматі планується 6 травня о 15.00. Тема: «Закони педагогіки Василя Сухомлинського».