Науковий семінар з наково-дослідної теми кафедри дошкільної освіти в он-лайн режимі «Теоретико-методичні засади формування готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в Новій українській школі».

28 квітня 2020 року викладачами кафедри дошкільної освіти в он-лайн режимі було проведено науковий семінар з наково-дослідної теми кафедри «Теоретико-методичні засади формування готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в Новій українській школі». У семінарі взяли участь д.пед.н., проф. Степанова Т.М., д.пед.н., проф. Трифонова О.С., к.пед.н., доц. Соколовська О.С., к.пед.н., доц. Лісовська Т.А., к.пед.н., ст. викл. Кардаш І.М., ст. викл. Курчатова А.В., викл. Тесленко С.О. Викладачі кафедри презентували свої наробки на 3 етапі виконання теми.