Засідання круглого столу з обговорення питань патріотичного виховання

Сьогодні, 15 травня, для студентів першого курсу було проведено засідання круглого столу з обговорення питань патріотичного виховання молоді. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та інклюзивної освіти Олексюк Оксана Євгенівна створила усі необхідні технічні умови на платформі онлайн-занять ZOOM задля успішного засвоєння студентами пріоритетності патріотичного лідерства.

На засіданні першокурсникам вдалося засвоїти техніку «Метод Прес», у якій викладач надав можливість кожному учаснику сформулювати й висловити свою думку з дискусійного питання: «Я вважаю, що лідер-патріот …».

Члени конференції проявили себе не тільки аргументуючи свою патріотичну позицію, а й розкрили свої творчі здібності, склавши сінквейни із запропонованих організатором слів, що послугували об’єктами обговорень.

Таким чином, студенти поповнили свою скарбничку патріотичних цінностей. Проведення викладачами засідань, націлених на патріотичне виховання, неодмінно матиме успіх у формуванні лідера-патріота своєї країни.