З Днем науки!

Шановні колеги!

Кафедра дошкільної освіти вітає всіх із Днем науки! Бажаємо Вам гарного самопочуття, успішних студентів, подальшої реалізації наукового та творчого потенціалу, особистих досягнень, втілення в життя всіх задуманих планів і проектів, невичерпного ентузіазму, натхнення, благополуччя та впевненості в завтрашньому дні!

До Дня науки кафедрою дошкільної освіти підготовлено до друку студентські статті під керівництвом викладачів до публікації у факультетському збірнику наукових праць студентів та молодих науковців «Українське дошкілля: здобутки і перспективи» (випуск 16). У статтях відображаються актуальні проблеми розвитку дошкільної та початкової освіти, розкриваються сучасні підходи до навчання та виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також специфіка роботи з дітьми з психофізичними вадами розвитку.