Виробнича практика студентів

З 25 травня по 29 травня 2020 року студенти IV курсів денної форми навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» проходили виробничу практику.

У зв’язку із введенням протиепідемічного режиму, практика проходить дистанційно, і студенти спробували опанувати необхідні практичні навички, використовуючи весь спектр сучасних інноваційних технологій, які широко застосовуються  закладами освіти. Зокрема,  вивчення відео занять, режимних моментів, різних форм корекційно-розвивальної роботи, історій окремих родин, які діляться власним досвідом «входження» в інклюзивне освітнє середовище, а також уроків, що розташовані на сайтах закладів освіти, в соціальних мережах, YouTube допомогло студентам зорієнтуватися у напрямах і завданнях  майбутньої професійної діяльності.

Вони активно аналізували представлені у відкритому доступі приклади занять/уроків, різних видів ігор, дозвілля, самостійної діяльності дітей; вправлялися в самостійному складанні методичних розробок, удосконалювали навички структурування змісту, реалізації визначеної мети та завдань конкретної форми роботи з дітьми; створювали добірки практичних завдань для розміщення на сайті закладу освіти; вивчали актуальні питання, які турбують сучасні родини, ознайомлювалися з досвідом консультування батьків, представленим на сайтах ЗДО і батьківських форумах, для складання власних тематичних консультацій у вигляді презентації.

Модератори: Курчатова А.В., Тесленко С.О., викладач кафедри дошкільної