онлайн-ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

1 червня  2020 року відбулась довгоочікувана подія – ОНЛАЙН-День відкритих дверей. Символічно те, що день відкритих дверей в цьому році пройшов в День захисту дітей. Всі ми розуміємо, що діти – це наш найдорожчий скарб, наше майбутнє, наша старість. Саме тому важливо як, а найголовніше ким і в яких умовах закладається фундамент майбутньої особистості. Робота, що пов’язана з навчанням, вихованням та розвитком дітей завжди вважалась досить складно, але в той же час поважною діяльністю. Ми впевнені, що саме на  факультеті дошкільної та початкової освіти  студенти можуть  поєднати якісну освіту й яскраве студентське життя! Справжнім сюрпризом стала для майбутніх абітурієнтів ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ПО ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ. Декан факультету дошкільної та початкової освіти доктор педагогічних наук, професор Т.М.Степанова  розповіла про освітньо-виховний процес на факультеті, розкрила переваги спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта та особливості приймальної кампанії в 2020 року. А студентська рада поділилась своїми враженнями та спогадами про навчання на спеціальностях 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта. Гарний настрій, позитивні емоції залишились на згадку про День відкритих дверей.  Сподіваємось на нові зустрічі!