ОСВІТНЄ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО В ДІЇ

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського виграв міжнародний ГРАНТ!

Відтепер на факультеті педагогічної та соціальної освіти на спеціальності «Дошкільна освіта» будуть навчатися китайські студенти. За міжнародною програмою «подвійні дипломи» МНУ ім. В. Сухомлинського буде здійснювати набір китайських студентів із 2021 по 2025 рр. по 120 осіб щорічно за освітнім рівнем «Бакалавр». Відповідно, навчання студентів Китаю триватиме до 2029 р. Співпрацюючи з  китайським педагогічним університетом Шаньгки (провінція Хенань), наші студенти будуть мати можливість ближче ознайомитися з культурою Китаю, а китайські студенти – з культурою, традиціями українського народу.

Обираючи для своїх студентів заклад вищої освіти в Україні, Міністерство освіти Китаю звертало увагу на такі критерії: потужний професорсько-викладацький склад і час існування університету – не менше 50 років. Нашим китайським друзям дуже імпонувало те, що МНУ ім. В. О. Сухомлинського було засновано у 1913 році, а серед професорсько-викладацького складу спеціальності «Дошкільна освіта» є багато докторів педагогічних наук, професорів, заслужених працівників освіти України, лауреатів Державної премії України, які будуть навчати їхніх студентів, знайомити їх із педагогічною спадщиною В.О.Сухомлинського, ідеї якого активно впроваджуються в педагогічну практику Китаю.