Інтернет-семінар «Теоретико-методичні засади формування готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в Новій українській школі»

На кафедрі дошкільної освіти 11 травня 2021 року відбувся науково-практичний інтернет-семінар «Теоретико-методичні засади формування готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в Новій українській школі». В семінарі взяли участь: проф. Якименко С.І., проф. Трифонова О.С., заступник декана факультету педагогічної та соціальної освіти Бабаян Ю.О.; викладачі кафедр дошкільної та початкової освіти, вихователі закладів дошкільної освіти, магістранти, студенти ІІІ та ІV курсів. Під час семінару були розглянуті питання:

• Трудова готовність дітей старшого дошкільного віку до навчання в Новій українській школі (доцент Соколовська О.С.);
  • Мовленнєва готовність дітей старшого дошкільного віку до навчання в Новій українській школі (професор Трифонова О.С.);
  • Поведінкова готовність дітей старшого дошкільного віку до навчання в Новій українській школі (к. пед..н., старший викладач Курчатова А.В.);
  • Естетична готовність дітей старшого дошкільного віку до навчання в Новій українській школі(доцент Лісовська Т.А.)
  • Мовленнєвої підготовки старшого дошкільника до навчання в Новій українській школі (викладач Супрунова О.О.);
  • Національно-патріотичної готовності старших дошкільників до навчання в Новій українській школі (викладач Тесленко С.О.).
  • Викладач Тесленко С.О. в рамках семінару провела майстер-клас «Використання інформаційно-комунікативних технологій в національно-патріотичном вихованні дітей дошкільного віку».