Загальноуніверситетський літературно-етичний захід «Віддай людині крихітку себе…»

17 травня відбувся загальноуніверситетський літературно-етичний захід «Віддай людині крихітку себе…» за творчістю геніальної української поетеси Ліни Костенко, яку сучасники, без перебільшення, називають «совістю нації». Приємно, що захід відвідали більш ніж 40 студентів різних спеціальностей.

У заході взяли участь студенти 1-4 курсів університету: Андрощук К., Берест А., Гальченко М., Гончаренко С., Гриценко Б., Даровських І., Войтенко І., Саржевська Д., Спічак М., Столяр Д., Філякова З., Шайнога Н.

Студенти дізналися цікаві факти біографії славетної поетеси, читали зворушливі вірші про кохання, сенс життя, Чорнобильську трагедію, торкнулися незбагненої, шляхетної перлини душі мисткині.

Літературно-етичний захід разом із студентами підготувала старший викладач Олена Дрозд у дуеті з фахівцем бібліотеки Маргаритою Трощенковою.