Проходження літньої польової практики студентами 108 групи спеціальності «Початкова освіта» на базі спортивно-оздоровчого табору «Моряна»

Студенти 108 групи спеціальності «Початкова освіта» з 21.06.21 р. по 25.06.21 р. проходили літню польову практику на базі спортивно-оздоровчого табору «Моряна» Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського (керівники практики — доц.Січко І.О, доц.Соколовська О.С., ст.викл. Тимченко А.А.). Мета практики: набуття студентами навичок дослідницької роботи в природному довкіллі рідного краю, ознайомлення з особливостями клімату, рельєфу, типовими й рідкісними видами рослинного і тваринного світу Березанського району Миколаївської області. Під час практики студенти також досліджували берегову смугу, спостерігали за представниками місцевої энтомо- та орнітофауни. Зібраний на практиці матеріал допоможе майбутнім фахівцям початкової освіти у майбутній практичній діяльності та краще розуміти красу і неповторність нашого степового регіону.

ВІДЕОЗВІТ про проходження літньої польової практики