Юлія Саламанюк – єдина вчителька фізичної культури з Миколаєва, яка потрапила до ТОП 50

Юлія Саламанюк закінчила Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського. З 2018 року працює у Миколаївській загальноосвітній школі № 26, викладає предмет «Фізична культура» в учнів з першого до одинадцятого класу.

«Подала свою заявку на конкурс наприкінці червня 2021 року і уже на початку вересня мені повідомили, що потрапила до ТОП-50. Із 114 заявок відібрали 50 вчителів, серед яких я єдина з Миколаєва», – розповіла Юлія Саламанюк.

Зі слів виконавчої директорки громадської організації «JuniorZ» МаріЇ Павлічук, журі конкурсу в першу чергу звертає увагу на вплив діяльності вчителя на учнів. За словами Юлії Саламанюк, однією із складових її роботи є мотивація учнів до навчання.

«Це основний принцип моєї роботи. Якщо це молодші школярі, то частіше використовую ігрові методи навчання. На уроках у старших класах – розвиток уяви, інтересу, формую у них ціннісне ставлення до занять фізичними вправами, але без примусу», – розказала Юлія Саламанюк.