Екскурсія до музею «Старофлотські казарми»

17 червня студенти 1 курсу  спеціальності 012 «Дошкільна освіта» разом з викладачами кафедри дошкільної освіти відвідали краєзнавчий  музей  «Старофлотські казарми».  Комплекс «Старофлотські казарми» — пам’ятка архітектури національного значення, збудована ще у 1833-1835 роках. Сьогодні в одному з її приміщень розташований обласний краєзнавчий музей з однойменною назвою, який є візиткою Миколаєва і одним із найкращих в Україні. Задумані ці казарми були ще адміралом Грейгом, який командував Чорноморським флотом до 1833 року. Але збудовані англійським архітектором Чарльзом Акройдом уже за його наступника — адмірала Лазарєва. Це оригінальний архітектурний ансамбль, розташований навпроти тодішнього адміралтейства і побудований у стилі пізнього класицизму. Такий тип архітектурного вирішення був характерним для більшості будівель Миколаєва першої половини XIX століття.
Студенти ознайомились з виставковими залами: у залах № 2-4 розкриваються географічні особливості краю, його геологічна будова та природне різноманіття; експозиції третього поверху присвячені процесу та обставинам заселення Миколаївщини та її етнографічній структурі.