Виставка стінгазет «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА УКРАЇНИ 30»

В рамках святкування Всеукраїнського дня дошкілля на факультеті педагогічної та соціальної освіти серед студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта»організовано виставку стінгазет «Дошкільна освіта Україна 30». Студенти мали можливість привітати викладачів, стейкхолдерів, один одного з професійним святом, поділитися своїми спогадами про свої перші сходинки на ниві дошкілля, розповісти про свій вибір професії вихователя. Слід зазначити, що всі учасники виставки наголосили на тому, що бути вихователем – високе покликання і почесна справа. Висловлюємо свою подяку усім, хто взяв участь у виставці стінгазет та бажаємо працівникам дошкілля здоров’я, більше приємних моментів, натхнення !! З Днем працівників дошкільної освіти!