В колі абітурієнтів

За ініціативи викладачів кафедри дошкільної освіти студенти другого курсу провели профорієнтаційні зустрічі з учнями старших класів Горохівського закладу загальної середньої освіти. У ході зустрічі Заграйчук Ольга  познайомила учнів зі спеціальностями та перевагами навчання у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського, детально зупинилися на особливостях навчання на таких спеціальностях як 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта», поділилася порадами щодо перебігу вступної кампанії, як не помилитися під час вибору спеціальності та майбутньої професії. Зустріч відбулась в дружній атмосфері. Сподіваємося побачити на факультеті нових абітурієнтів, які вже незабаром стануть нашими першокурсниками.