Вебквест «Славне козацтво»

12 жовтня студенти першого курсу спеціальностей 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта» мали чудову можливість взяти участь у вебквесті «Славне козацтво», присвяченого Дню захисника України, Дню Українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці!. Студенти мали можливість поповнити свої знання з історії козацтва та відчути неповторний колорит козацьких традицій. Завдання на станціях були практичного спрямування. Впевнені, що після роботи над Веб квестом, студенти зможуть передати свої знання вихованцям, що дасть можливість виховати з них справжніх патріотів своєї Держави. Після завершення квесту першокурсники разом створили мапу привітань для наших Захисників Вітчизни!  Кожен отримав море позитивних емоцій та вражень!!! Із нетерпінням чеаємо оголошення перможців вебквесту!!!