Зустріч викладачів кафедри дошкільної освіти з потенційним стейкхолдером

13 грудня 2021 року на базі закладу дошкільної освіти №127 міста Миколаєва завідувачка Крупенкова Світлана Георгіївна гостинно приймала професорсько-викладацький склад факультету педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського з метою налагодження взаємодії вищої освіти і ринку праці відбулися засідання стейкхолдерів освітніх програм 012 «Дошкільна освіта» всіх освітніх рівнів – «Бакалавр», «Магістр» та «Доктор філософії» (Phd).

Процес взаємодії зацікавлених сторін: держави, освіти і стейкхолдерів в межах спеціальності реалізується через участь стейкхолдерів на всіх етапах реалізації освітньої траєкторії:

• ознайомлення, обговорення, внесення пропозицій при розробці освітніх програм та навчальних планів в межах спеціальності;
  • залучення зовнішніх стейкхолдерів до практичних занять;
  • проведення всіх видів практик у закладах дошкільної освіти, що є потенційними для працевлаштування здобувачів вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта»;
  • участь стейкхолдерів в оцінюванні якості знань здобувачів вищої освіти при проведенні атестації;
  • забезпечення академічної доброчесності.